Best Collaboration Practices in Planning and Implementing Social Innovation | webinar

Tylko do 3 czerwca można zapisać się na webinar estońśkiej National Foundation of Civil Society poświęcony metodom współpracy w tworzeniu innowacji społecznych.

7 czerwca 2022 o godzinie 12:00 estońska National Foundation of Civil Society organizuje webinar poświęcony metodom współpracy w tworzeniu innowacji społecznych.

Uczestnicy rozmawiać będą o tym, czym właściwie są innowacje społeczne oraz jak można je skutecznie wymyślać i wdrażać. Prowadzący postarają się przekazać poprzez swoje prezentacje odpowiednią dawkę wiedzy o innowacjach i zainspirować słuchaczy do korzystania z nietypowych i sprytnych rozwiązań w stawianiu czoła społecznym wyzwaniom.

Spotkanie zostanie poprowadzone w języku angielskim.

Chętne osoby powinny zarejestrować się do 3 czerwca, pod wskazanym linkiem: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScCpgcAkzDI0COutQ-EI1gqC40GQ9UN2P5_PiKOtb_X0z6QAQ/viewform?usp=sf_link

Zarejestrowani otrzymają link do spotkania na podany wcześniej adres e-mail.

Program webinaru:

  • 12.00-13.30 Innowacje społeczne. Praktyki działania w USA i poza, Debbi D. Brock (Catalyst 2030)
  • 13.30-14.00 Przerwa
  • 14.00-15.30 Innowacje społeczne – najlepsze przykłady sprytnych rozwiązań w Estonii. Programy i cele dla innowacji społecznych w Unii Europejskiej, Evelyn Valtin (NFCS)

 

 

kategorie: